In 1995 waren we al eens in Jaipur geweest.
Maar het is echt geen straf om naar die plaats te gaan.
Dit geeft een indruk van de faciliteiten van het hotel. Normaal bezoeken we niet zo’n soort luxe hotel maar bij aankomst aan het begin van de reis was een beetje uitrusten wel op zijn plaats. Nu was het ook niet vervelend.
Sfeerbeeld van de kamer.
Maar we wilden graag nog een keer het Paleis der Winden of het Hawa Mahal zien. Dit schitterende gebouw is eigenlijk niet veel meer dan een heel mooie dikke muur. In 1995 waren we ook in deze ‘muur’. Het zijn series kleine zitplaatsen met raampjes, aan een overdekte gang. De dames konden hier het leven op straat, en de processies, bewonderen zonder zelf gezien te worden.
Het is zeer sierlijk.
Ik had dat jaar voor het eerst ‘Hickies’ gekocht. Dat zijn designer plastic sluitingen/veters om je sneakers te sluiten zonder je veters te strikken. Sneakers had en heb ik niet. Maar in deze loopschoenen zaten ze wel en uit baldadigheid ging dat op de foto.
Hawa Mahal of het Paleis der Winden.