Dit is de linkerkant (gezien met gezicht naar de Grote Kerk) van de tijdelijkeweg naar het centrum.Deze metalen schoten moeten nog weg om het water in en uitde nieuwe haven te laten stromen.
Dit is wat er over is van die tijdelijke weg.Uit welingelichte bronnen heb ik vernomen dat de schoten aan derechterzijde maandag as er uit gehaald gaan worden.Er moet hier nog heel wat zand weg en het metselwerkaan de kademuren is nog niet af.
Ook rechts naast de tijdelijke weg, het stuk tussen de tijdelijke en nieuwe brugmoet nog leeggehaald worden.Dat moet allemaal de komende week gebeuren wil men op 15 juni het water in haven toestaan.
De regen probeert in tussentijd de haven al te vullen.
Het valt niet mee voor de pompen.De plassen in de nieuwe haven worden steeds groter.
Zo is te zien dat de oude garagevloer al helemaal weg is.De nieuwe haven lijkt al helemaal klaar.Alleen het straatmeubilair is nog niet overal aanwezig.