Eigenlijk vind ik dit mijn mooiste foto van ons laatste bezoek aan India. Hij is genomen vanaf een terras van een restaurant op de Grand Road in Puri. Aan de Grand Road ligt ook de grote tempel. Deze straat heeft vele grote gebouwen. Een ervan is een winkelcentrum met daarin een restaurant. Vanaf het terras kun goed naar de mensen in de straat kijken: pelgrims, handelaren, bedelaars, tempelgangers, politie etc.
De mensen hebben vaak erg veel op en aan hun fiets of ander vervoermiddel hangen. Dat trok mij in eerste instantie naar de persoon in het midden van de foto. Toen ik de foto nam zag ik dat er een aantal mensen om de centrale persoon heen liepen en stonden. Zo lijkt het wel of die centrale persoon in een circel staat.

Overigens geen van de foto’s over India zijn bewerkt. Ze zijn alleen kleiner gemaakt om ze beter te laten laden op de web log. Maar het formaat is zoals de foto’s genomen zijn.